CELAL ADEMOĞLU KAYAPINAR İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ

KAYAPINAR İLÇE BAŞKANI

CELAL ADEMOĞLU

Telefon : 03124320661 Dahili No: 2111

Adalet Birlik Partisi Diyarbakır İli Kayapınar İlçe Başkanı CELAL ADEMOĞLU Kongre sonrası yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi.

"Saygıdeğer Delegeler, Parti Üyeleri ve Sevgili Hemşehrilerim,

Bugün, Adalet Birlik Partisi’nin Diyarbakır ilindeki Kayapınar İlçe Başkanlığı seçimlerini gerçekleştirdik. Bu demokratik süreçte, sizlerin güçlü desteğiyle Kayapınar İlçe Başkanı olarak seçilmekten büyük bir onur ve gurur duyuyorum.

Adalet Birlik Partisi olarak, Diyarbakır’ın her köşesinde partimizi tanıtmak ve halkımızın sorunlarına çözüm üretmek için kararlılıkla çalışacağız. Sayın İrfan UZUN liderliğindeki Adalet Birlik Partisi, Türkiye’nin geleceğini aydınlatacak ve halkımızın refahını artıracaktır.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de aynı azim ve kararlılıkla çalışarak Sayın İrfan UZUN’u Cumhurbaşkanı yapacağız. Ülkemizin daha adil, daha güçlü ve daha huzurlu bir geleceğe kavuşması için birlikte mücadele edeceğiz.

Bu görevi layıkıyla yerine getireceğime olan inancınızı taşıyorum. Hep birlikte, aydınlık yarınlara doğru ilerleyeceğiz. Bu kutlu yolda destek olan tüm kardeşlerime teşekkür ederim."

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir