Genel Başkan İrfan Uzun’dan Yeni Sağlık Bakanı Kemal Memişoğlu’na Tebrik ve Başarı Dilekleri

Cumhurbaşkanı Adayı ve Adalet Birlik Partisi (AB PARTİ) Genel Başkanı İrfan Uzun, Sağlık Bakanlığı’na yeni atanan ve İstanbul İl Sağlık Müdürü olarak önemli hizmetlere imza atmış olan Kemal Memişoğlu’nu tebrik etti. Uzun, Memişoğlu’nun Türkiye’nin sağlık alanındaki ihtiyaçlarına yönelik önemli hizmetler yapacağına olan inancını ifade etti.

Başkan İrfan Uzun, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Sağlık Bakanlığı’na atanan yeni Sağlık Bakanı Kemal Memişoğlu’nu tebrik ediyorum. İstanbul İl Sağlık Müdürü olarak görev yaptığı süre boyunca sağlık alanında önemli hizmetlere imza atan Sayın Memişoğlu’nun, bakanlık görevinde de ülkemiz için büyük başarılara imza atacağına inanıyorum. Türkiye’nin sağlık anlamında önemli hizmetlere ihtiyacı var ve yeni bakanımızın bu alanda güzel işler yapacağına olan inancım tamdır."

Genel Başkan İrfan Uzun,
"Sağlık, toplumumuzun en temel ihtiyaçlarından biridir ve bu alandaki gelişmeler, ülkemizin geleceği için büyük önem taşımaktadır. Sayın Memişoğlu’nun, deneyimi ve bilgi birikimi ile bu görevi en iyi şekilde yürüteceğine inanıyor, kendisine başarılar diliyorum."

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir