İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE İLÇE BAŞKANI VE TÜRKİYE TEŞKİLAT BAŞKANI İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

BÜYÜKÇEKMECE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

Adalet Birlik Partisi İstanbul Büyükçekmece İlçe Başkanı Banu Korkmaz ve Adalet Birlik Partisi Türkiye Teşkilat Başkanı Cengiz Ergül Büyükçekmece ilçe emniyet müdürünü ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında güncel Büyükçekmece ilçesinin güvenlik konuları ve işbirliği olanakları ele alındı ve Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın İrfan Uzun’un selamlarını ilettiler.

Korkmaz ve Ergül, emniyet müdüründen teşkilatın çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

BANU KORKMAZ

BÜYÜKÇEKMECE İLÇE BAŞKANI

BANU KORKMAZ

Telefon: 03124320661 Dahili No: 3414

Banu KORKMAZ; yerel güvenlik işbirliğini artırmak için çeşitli adımların atılmasını vurguladı. Emniyetin Büyükçekmece de güzel işlere imza attığını ve Büyükçekmece ilçesinde daha yaşanılabilir ve güvenli bir ilçe olması adına insanüstü çalışmalarından dolayı Emniyet müdürü ve Emniyet teşkilatını tebrik etti.

Ziyaret sonrası Banu KORKMAZ’ın yaptığı yazılı açıklamada

Büyükçekmece İlçe Emniyet Teşkilatına Tebrik

Değerli İlçe Emniyet Müdürü ve Teşkilat Üyeleri,

Büyükçekmece ilçesinde gerçekleştirdiğiniz güvenlik çalışmaları ve insanüstü çabalarınız için sizi tebrik ediyoruz. Sizlerin özverili çalışmaları sayesinde ilçemiz daha yaşanılabilir ve güvenli bir yer haline gelmiştir.

Yerel güvenlik işbirliğini artırmak için attığınız adımlar, toplumumuzun huzurunu ve refahını sağlamada büyük önem taşıyor. Sizlerin fedakarlıkları, emniyet güçlerimizin başarısının temel taşıdır. Bu vesileyle, sizleri kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz. İfadelerine yer verdi.

CENGİZ ERGÜL

CENGİZ ERGÜL

TEŞKİLAT BAŞKANI

Telefon : 03124320661 Dahili No: 440

Adalet Birlik Partisi Türkiye Teşkilat Başkanı Cengiz ERGÜL

Ziyaret sonrası yaptığı yazılı açıklamada;

 

Genel Başkanımız Sayın İrfan Uzun’un Emniyet Güçlerine Verdiği Değer ve Önemi

 

Sayın İlçe Emniyet Müdürü ve Değerli Teşkilat Üyeleri,

Türkiye İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı ve Adalet Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanımız Sayın İrfan Uzun, sizlerin fedakarlıklarınızı ve üstün gayretlerinizi takdirle karşılamaktadır. Emniyet güçlerimizin, toplumumuzun huzur ve güvenliği için yaptığı çalışmaların ne kadar kıymetli olduğunun farkındadır.

Sizler, gece gündüz demeden, insanüstü bir çaba ile görevinizi yerine getiriyor ve ülkemizin güvenliğini sağlıyorsunuz. Genel Başkanımız, bu özverili çalışmalarınızın, toplumumuzun refahı ve geleceği için hayati bir rol oynadığını bilmektedir.

 

Emniyet teşkilatımızın, insan haklarına saygılı, etik değerlere bağlı ve profesyonel bir şekilde görevini yerine getirmesi, Genel Başkanımızın en büyük takdirini kazanmaktadır. Sizlerin çalışmalarınızın devamını diler ve başarılarınızın artarak sürmesini temenni ederiz. İfadelerine yer verdi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir