Adalet Birlik Partisi (AB PARTİ) Genel Başkanı İrfan Uzun, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Genel Başkanı İrfan Uzun'dan Kurban Bayramı Mesajı

Adalet Birlik Partisi (AB PARTİ) Genel Başkanı İrfan Uzun, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Genel Başkan Uzun, Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

BARIŞ, HUZUR VE KARDEŞLİK MESAJI

Genel Başkan İrfan Uzun, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Kurban Bayramı, paylaşmanın, yardımlaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği mübarek bir gündür. Bu özel günün, tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Bayramın, kardeşlik duygularımızı pekiştirmesi ve aramızdaki bağları daha da güçlendirmesi en büyük dileğimdir."

HERKESE SAĞLIK VE MUTLULUK DİLEĞİ

Uzun, bayramın sevdiklerimizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu geçmesini dileyerek, "Bayramlar, sevdiklerimizle bir arada olmanın, birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığımız özel günlerdir. Bu Kurban Bayramı'nda da tüm vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyorum," dedi.

KURBAN BAYRAMI'NIN MANEVİYATI

Uzun, Kurban Bayramı'nın manevi değerine vurgu yaparak, "Kurban Bayramı, aynı zamanda fedakarlığın, sabrın ve teslimiyetin sembolüdür. Bu değerleri yaşatmak, nesilden nesile aktarmak hepimizin görevidir. Kurban Bayramı'nın bu manevi değerlerinin toplumsal birlik ve beraberliğimize katkı sağlamasını temenni ediyorum," ifadelerini kullandı.

MUTLULUK DOLU BAYRAMLAR

Genel Başkan Uzun, mesajını şu sözlerle tamamladı: "Başta şehit aileleri olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, Allah'tan sağlık, huzur ve mutluluk dolu bayramlar diliyorum. Bayramımız mübarek olsun."

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir