Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı İrfan UZUN, Genel Başkan Yardımcıları Erhan ÇAKIR, Caner BAYER, İstanbul İl Başkanı Altuğ ERGÜZEL ve İstanbul Kadın Kolları Başkanı Fatma ERGÜZEL ; Silivri Kaymakamı Ali PARTAL Bey ile Büyükçekmece Kaymakamı Dr. Mehmet ÖZEL Bey’i makamlarında ziyaret etti.
![](http://abhabertv.com/wp-content/uploads/2019/06/file-2.jpg)
![](http://abhabertv.com/wp-content/uploads/2019/06/file1-1-1024x576.jpeg)
Ziyaretlerde Genel Başkan Uzun, Adalet Birlik Partisinin politikaları ve hayata geçirmeyi planladığı projeler hakkında Kaymakam Partal ve Özel Bey ile fikir alış verişi yaptı.
Ziyarette konuşan Uzun; Projelere sağladıkları fikri katkılar ve değerli misafir perverliklerinden dolayı Kaymakam Partal ve Özele teşekkür etti.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Kaymakam Partal ve Özel, Adalet Birlik Partisi heyetine teşekkürlerini sundu.