Büyük Türkiye Partisi Kurucu Genel Başkanı Hüseyin DURMAZ, Türkiye İttifakı İttifak Genel Sekreterliği’ne Atandı

Adalet Birlik Partisi (AB PARTİ) Genel Başkanı ve Türkiye İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı İrfan UZUN Yapılan atama için yaptığı konuşmada,

"Sayın Hüseyin Durmaz Başkanımız, Türkiye İttifakı Genel Sekreterliği’ne atanması ile ülkemizin geleceği için önemli bir görev üstlenmiş bulunmakta. Bu sorumluluk bilinciyle, Türkiye İttifakının Vizyon ve Misyonunu anlatan ve İttifakımızın birlik ve beraberliğine katkı sağlayacağına olan inancım tamdır.

Siyasi arenada gösterdiği Başkanlık ve vizyon, Türkiye İttifakının daha güzel yarınlara ulaşmasında büyük rol oynayacaktır. Genel Sekreterlik Görevi boyunca, adalet, hoşgörü ve işbirliği ruhuyla çalışmanızı bekliyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim." ifadelerine yer verdi. 

Türkiye İttifakı İttifak Genel Sekreterliğine atanması dolayısı ile bir mesaj yayınlayan Büyük Türkiye Partisi Kurucu Genel Başkanı Sayın Hüseyin Durmaz,

“Kurulduğu günden bu yana görev yaptığım Büyük Türkiye Partisinde bundan sonra Genel Sekreter olarak Türkiye İttifakı’na hizmet etmeye devam edecek olmanın mutluluğu içerisindeyim. Türkiye İttifakı, Türkiye’de yaptığı faaliyetler, desteklediği ve uyguladığı projelerle hep itimat edilen, önemli bir referans noktası olarak kabul görmektedir. Bundan böyle de Türkiye İttifakı olarak daha çok iş, daha katma değerli üretim, daha etkili yatırımlar ve daha fazla yenilik için bütün paydaşlarımızla yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz.

Şahsımı bu göreve layık gören başta Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı, Türkiye İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Sn. İrfan UZUN ve Cumhuriyet ve Adalet Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet SEVİM Başkanlarıma ve bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta Türkiye İttifakı İttifak Sözcüsü Sn. Abdulkadir BOZKURT başkanımız olmak üzere Yönetim Kurulumuzun kıymetli üyelerine şükranlarımı arz ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İRFAN UZUN HÜSEYİN DURMAZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir