MUHSİN TEKİN SERİNHİSAR İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI

MUHSİN TEKİN

SERİNHİSAR İLÇE BAŞKANI

Telefon: 03124320661 Dahili No: 2018

12.06.2024

Adalet Birlik Partisi Denizli İli Serinhisar İlçe Başkanı Muhsin TEKİN atama sonrası yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi. 

 

"Saygıdeğer Serinhisar halkı, değerli partililerimiz,

Bugün burada, sizlerle birlikte olmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Adalet Birlik Partisi Serinhisar İlçe Başkanı olarak atandığım bu görevi, sizlerin desteği ve inancıyla layıkıyla yerine getireceğime söz veriyorum.

Biliyorum ki, önümüzde zorlu bir yol var. Ancak, bu yolda yürürken yanımda siz değerli hemşehrilerimi ve partililerimi görmek, bana güç veriyor. Biz, adalet ve birlik içinde, Serinhisar’ımızı daha yaşanabilir, daha gelişmiş bir ilçe yapmak için var gücümüzle çalışacağız.

Birlikte başaracağız, çünkü biz, büyük ve güçlü bir aileyiz. Her bir ferdin sesine kulak vererek, her bir sorunun üstesinden gelerek, ilçemizi Türkiye’nin parlayan yıldızı yapacağız.

Hep birlikte, Serinhisar’ımız için çalışacak, gençlerimize daha iyi bir gelecek, yaşlılarımıza daha huzurlu bir yaşam sunacak adımları atacağız. Bu görevi, sizlerin desteğiyle, sizler için yapacağım. Teşekkür ederim." dedi.

Adalet Birlik Partisi DENİZLİ İli SERİNHİSAR İlçe Başkanlığına, MUHSİN TEKİN Getirilmiştir. Partimize, Ülkemize, DENİZLİ ilimize, SERİNHİSAR İlçemize hayırlı olmasını temenni ederim.

DENİZLİ SERİNHİSAR İLÇE BAŞKANLIĞI

Telefon: 03124320661 Dahili No: 2018 Nolu Telefondan İlçe Sorunlarınız için ulaşabilirsiniz.

İrfan UZUN
Adalet Birlik Partisi
Genel başkanı

Genel Başkan

https://www.youtube.com/channel/UCxZ4Sq9M9LgEoK9kUKZcbdw

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir