Adalet Birlik Partisi (AB PARTİ) Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Adayı İrfan UZUN 2024 Avrupa Şampiyonası

TÜRKİYE ÇEKYA

Adalet Birlik Partisi (AB PARTİ) Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Adayı İrfan UZUN 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu'ndaki üçüncü maçında Çekya'yı 2-1 mağlup ederek gruptan çıkmayı başaran A Milli Futbol Takımı'nı kutladı.

SEVCAN UZUN İRFAN UZUN

Adalet Birlik Partisi (AB PARTİ) Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Adayı İrfan UZUN 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu'ndaki üçüncü maçında Çekya'yı 2-1 mağlup ederek gruptan çıkmayı başaran A Milli Futbol Takımı'nı kutladı. Ve “EURO 2024’de Grupları Aşan Kahramanlar: Türkiye Milli Takımı” ifadeleri ile başarı sonrası duygularını ifade etti. 

A MİLLİ TAKIM ÇEKYA

Uzun Yaptığı açıklamada;

“EURO 2024’de Grupları Aşan Kahramanlar: Türkiye Milli Takımı”

Saygıdeğer Spor Severler ve Değerli Vatandaşlarım,

Bugün sizlerle gurur duyduğumuz bir anıyı paylaşmak istiyorum. Türkiye Milli Futbol Takımı, EURO 2024 Ligi’nde F Grubu’ndan çıkarak son 16 turuna yükseldi. Bu büyük başarı, takımımızın azimli ve kararlı mücadelesinin bir sonucudur.

Çekya ve Gürcistan ile zorlu mücadelelerde karşılaşan milli takımımız, sahadaki performansıyla göz doldurdu. Özellikle son maçta Portekiz’e karşı gösterdiğimiz üstün performans, bizi bir üst tura taşıdı. Futbolcularımızın hırsı, teknik ekibin çalışmaları ve taraftarlarımızın desteği sayesinde bu başarıya ulaştık.

Şimdi önümüzde daha büyük bir hedef var: Avrupa’nın en iyileri arasında yer almak. Takımımızın bu coşkusu ve inancıyla, son 16 turunda da aynı azimle mücadele edeceğimize inanıyorum.

Sevgili futbolseverler ve Değerli Vatandaşlarım, Türkiye Milli Futbol Takımı adına gurur duyuyorum. Bu başarıyı birlikte kutlamak ve takımımıza destek olmak için millet olarak bu zaferi paylaşalım!

Birlikte daha nice zaferlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Teşekkür ederim.  Rabbim Ülkemizi korusun, Rabbim milletimizi korusun. İfadelerine yer verdi.” ifadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir